Kozmetické štúdio SAFIR

Vaša krása je v dobrých rukách - našich.

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok 10:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Utorok 10:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Streda 10:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Štvrtok 10:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Piatok 10:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené

Kompletné profesionálne kozmetické služby v salóne SAFIR Liptovský Mikuláš


V roku 1972 preberá vedenie firmy GUINOT Jean-Daniel Mondin. Pochádzajúc z lekárskej rodiny; jeho otec Maurice Mondin bol renomovaným plastickým chirurgom; rozhodol sa ostať verný medicínskemu prostrediu a špecializovať sa v odbore farmakológie.

Už ako doktor farmácie, vyvíja účinnú látku pomáhajúcu pri regenerácii a hojení pokožky, ktorú neskôr obsahovali aj výrobky a ošetrenia predpisované pacientom po plastickej operácii.

Hneď po nastúpení do vedúcej pozície začína Výskumné a vývojové centrum GUINOT intenzívne obnovovať pôvodný prístroj CATHIODERMIE a dopĺňa ho nie len o ionizačný prúd, ktorý napomáha k hĺbkovému preniknutiu účinných látok do pokožky, ale aj o vysokofrekvenčnú lampu, ktorá vďaka intenzívnemu okysličovaniu prispieva k neobvyklému rozžiareniu pleti. 

Na svet sa tak dostáva unikátny prístroj využívaný na komplexné ošetrenie nazvané HYDRADERMIE a stáva sa čoskoro ošetrením číslo 1 v celosvetovom meradle.

Kozmetika na predpis = zodpovedný prístup

Revolučnou zmenou v oblasti kozmetického priemyslu sa stáva aj celkom nový prístup GUINOT k samotnému spôsobu výberu, použitia a predaja kozmetických výrobkov. Vychádzajúc z presvedčenia, že pre klienta môže byť vhodný a účinný len ten kozmetický výrobok, ktorý korešponduje s individuálnymi potrebami pokožky klienta, stáva sa primárna diagnostika pleti v salónoch GUINOT základným prvkom v procese komplexného kozmetického ošetrenia.

GUINOT zavádza filozofiu „KOZMETIKY NA PREDPIS“, ktorá je založená na princípe, že ak má byť kozmetický výrobok zodpovedne predávaný, musí byť aj zodpovedne predpísaný. Toto je výsostnou úlohou odborníka, ktorým môže byť jedine špecializovaný lekár, alebo profesionálne vyškolená kozmetička – skutočná odborníčka na diagnostiku a profesionálne ošetrenie pleti. Tento prístup markantne ovplyvní proces profesionálneho zaškoľovania kozmetičiek pre salóny GUINOT na celom svete. Len vo Francúzsku je každoročne odborne zaškolených viac než 4000 kozmetičiek z celého sveta.

Revolučný objav „Elixír bunkového života“

V roku 1986 začalo Výskumné a vývojové centrum firmy GUINOT spolupracovať s biologickým oddelením profesora Raichvarga v parížskej nemocnici Cochin. Cieľom tejto spolupráce bolo overiť účinnosť vyvinutého výživného komplexu na pokožke pacientov so silnými popáleninami.

Tento výskum a spoločná spolupráca viedli k vyvinutiu legendárneho „Komplexu bunkového života“, výživného komplexu pozostávajúceho z 56. aktívnych zložiek nevyhnutných pre život a obnovu buniek poranenej pokožky.

Pre svoju vysokú účinnosť a blahodarné vplyvy bol tento komplex okamžite zakomponovaný ako hlavná zložka do krému „Longue Vie“ (Dlhý Život), ktorý sa stáva pilotným produktom novej generácie výrobkov na okamžité omladenie a revitalizáciu pokožky. Dnes tento komplex obsahuje celá rada výrobkov Longue Vie a Age Logic.

Tím vedcov Výskumného a vývojového centra značky GUINOT denne pracuje na vytváraní a vývoji nových aktívnych zložiek, ktoré sú schopné preniknúť do hĺbky pokožky čo najhlbšie a prispieť tak čo najúčinnejšie k revitalizácii a obnove pokožky. Toto jednoznačne potvrdzuje pozíciu produktov GUINOT v rade lekárenskej kozmetiky.

Vízia krásy zajtrajška = luxus v srdci salóna krásy

Už takmer 50 rokov uplatňuje firma Guinot svoju filozofiu a šíri svoje know-how v 11 000 kozmetických salónoch v 70 krajinách sveta. Značka si svoje postavenie vybudovala predovšetkým vyvinutím technológie, ošetrení a produktov s blahodarným vplyvom na pokožku tváre i tela, ale len úzka spolupráca s kozmetickými salónmi jej umožnila získať vedomosti špičkového odborníka na krásnu pleť.

Vedúca pozícia firmy na kozmetickom trhu je preto ovocím dlhodobej a úzkej spolupráce inovatívneho kapitálu firmy s odbornými vedomosťami a poradenskými schopnosťami kozmetičiek salónov GUINOT.

GUINOT je presvedčené, že budúcnosť starostlivosti o krásu bude sústredená práve v salónoch krásy a wellness centrách. Časy, keď boli rozhodujúcim aspektom pre výber krému krásne balenie a presvedčivé, ale predošlou odbornou diagnostikou nepodložené poradenstvo v komerčných predajniach, sú pomaly na ústupe.

Dnes sa do stredobodu pozornosti dostávajú aktívne účinné zložky a inovované zloženie kozmetických prípravkov, ktoré prinášajú skutočné výsledky. Nároky žien sa budú s ich rastúcou finančnou nezávislosťou čoraz viac stupňovať a klienti budú čoraz častejšie vyhľadávať inštitúcie, ktoré im zaručia nie len maximálny a viditeľný výsledok, prístup a poradenstvo odborníkov, ale hlavne maximálny pocit luxusu a zážitku z ošetrenia svojej pleti.

Postavenie GUINOT vo svete

Len vo Francúzsku poskytuje firma klientkám Guinot protokolárne ošetrenia a produkty v 1680 kozmetických salónoch. Nepochybne má s viac než 50% účasťou na kozmetickom trhu vedúcu pozíciu. Vďaka neustálemu rozvoju a inováciám vedúcich výskumníkov, nepretržite obnovujúcemu sa zloženiu produktov založeného na najnovších výskumoch najúčinnejších aktívnych látok má Guinot silný potenciál neustáleho rastu.

Guinot je medzinárodne uznávanou značkou overenou 50 ročnou praxou. V Anglicku ponúkajú ošetrenie Hydradermie najznámejšie salóny krásy, obľubované aj anglickou kráľovskou rodinou. Známa klinika s omladzovacími programami, Lemana vo Švajčiarsku, používa Hydradermie ako jeden z najúčinnejších ošetrovacích metód.

Tiež v USA má Guinot vedúce postavenie na trhu kozmetických produktov. Pozícia, na ktorej sa Guinot umiestňuje vo Francúzsku a v iných krajinách sveta je dôkazom profesionálneho prístupu kozmetičiek a špičkovej kvality produktov a ošetrení GUINOT.

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.