Kozmetický salón ELLEN

My osobne veríme, že najlepšie miesto na starostlivosť o Vašu pleť je kozmetický salón Ellen.

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok Na objednávku
Utorok Na objednávku
Streda Na objednávku
Štvrtok Na objednávku
Piatok Na objednávku
Sobota Na objednávku
Nedeľa Zatvorené


PROFESIONÁLNA PRÍRODNÁ KOZMETIKA EXKLUZÍVNE PRE VÁŠ SALÓN

 

 

Rastliny a kvety obsahujú výnimočné skrášlovacie zložky a ľudstvo mnohé z nich využíva už tisíce rokov.  Profesionálna prírodná kozmetika Neoderma vytvorená vo  vyspelých výskumných laboratóriách, obsahuje vyselektované najlepšie a najúčinnejšie rastlinné extrakty na vytvorenie výnimočných kozmetických produktov na prírodnej báze, ktoré sú použité pre každé profesionálne ošetrenie.

Účinne spájame najnovšie vedecké poznatky spolu s tradičnými vedomosťami o prírodnej kozmetike,aby sme vytvorili kvalitné prírodné produkty použité na : hydratácia pleti, lifting tváre ( biolifting),píling (Biopeeling), čistenie pleti, akné, rozacea a podobne.

 Keďže je pleť krehká a citlivá na zaobchádzanie, je našou filozofiou starať sa o ňu výlučne prírodnými, ku pleti šetrnými a pritom účinnými kozmetickými produktami. Preto je našou prvoradou snahou predstaviť Vám bezpečné a čisté prírodné kozmetické prípravky pre krásu, ktoré neobsahujú geneticky modifikované organizmy (GMO), minerálne oleje, karcinogénne parabény a nie sú testované na zvieratách.

 

My osobne veríme, že najlepšie miesto na starostlivosť o Vašu pleť je kozmetický salón. Trénovaná a skúsená kozmetička je najlepší špecialista na diagnostiku Vašej pleti a odporučenie najvhodnejšieho profesionálneho ošetrenia a produktov na základe osobitných potrieb a požiadaviek Vašej pleti, či už je to biolifting, biopíling, hydratácia pleti, boj proti akné či rozacea .

 Neoderma je kvalitná profesionálna prírodná kozmetika, založená na sérii exkluzívnych profesionálnych salónnych ošetrení na tvár a telo. Pre podporu týchto ošetrení ponúkame širokú škálu predajných produktov na domáce použitie pre každé profesionálne ošetrenie.


Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.