$article->name

Na čo si dať pozor pri permanentnom make - upe

ri permanentnom make - upe je nesmierne dôležité vybrať si kvalitu.

Na čo si dať pozor pri permanentnom make - upe

 

Pri permanentnom make - upe je nesmierne dôležité vybrať si kvalitu. Tak ako pri bežnom tetovaní, je zásadné staviť na profesionála. Ide navyše o oblasť tváre, ktorá je veľmi citlivá a každý milimeter je dôležitý. Permanent - Beauty  spĺňa všetky atribúty kvality a má len spokojné zákazníčky.

K benefitom patrí aj možnosť objednať sa na make - up od pondelka do nedele, v čase od 9.00 hodiny až do 21.00 hodiny večer.

 

 

Permanentný make - up, krása ktorá sa nezmyje

Pri permanentnom make - upe ide o kozmetickú procedúru, počas ktorej sa do 2. a 3. vrstvy pokožky vpravia mikropigmenty pod kožu (asi do hĺbky 0,3 - 0,6 mm) špeciálnym tetovacím prístrojom so sterilnou ihlou.

„Cieľom permanentného make - upu, alebo mikropigmentácie je dosiahnuť estetickú korekciu, zlepšenie a zvýraznenie vybraných častí tváre,“ hovorí Miram Madová z Permanent - beauty. Takýto permanentný make - up vydrží 1 - 3 roky v závislosti od typu pokožky, potom je vhodné tetovanie zopakovať.

 

 

V Permanent - beauty si zapisujú presný pomer farieb, takže aj po 2 rokoch je jednoduché naniesť rovnaký odtieň farby. Bez ohľadu na šport, na plávanie, na ročné obdobie sa prebudíte vždy krásne upravená. Zákrok je preto vhodný pre každú dospelú ženu.

V Permanent - beauty vedia poradiť každej dáme v každom veku, aby tetované miesto pôsobilo upravene, ale prirodzene zároveň. Make - up je vhodný aj pre staršie dámy. Najstaršou dámou c Permanent - beauty bola žena po 70-tke, ktorá si dala tetovať obočie.

 

Make - upové poradenstvo

Permanent - beauty má najširšiu ponuku farebných odtieňov na Slovensku, takže vyhovie predstavám každej ženy. „Vďaka estetickému cíteniu a skúsenosti dokážeme navrhnúť tvar aj farbu individuálne každej dáme na mieru. Viac ako 2500 spokojných zákazníčok je našou najlepšou reklamou,“ hovorí Miriam Madová.

 

 

Detail je samozrejmosť

Aj Miriam Madová  sa vo svojej praxi už stretla s prípadmi, keď ju navštívili klientky s plačom a prosili o úpravu tetovania. Pri permanentnom make-upe sa totiž musí snúbiť dar precíznej práce, estetického cítenia a zmyslu pre detail. „Upravujeme tvár a to nás priamo predurčuje k tomu, aby sme nepodcenili ani milimeter.

Nie je možné spraviť rozdielne obočia, alebo ich zakončenia. Mnoho kozmetičiek tetuje klientky len poležiačky, ja ich niekoľkokrát posadím, aby som videla efekt a doviedla dielo do dokonalosti,“ hovorí o precíznosti Miriam Madová .

 

 

Zdravie je prvoradé

Každé tetovanie sa v Permanent - beauty vykonáva sterilnou ihlou. Farby sú antialergické a profesionalitu zabezpečujú aj certifikáty ministerstva školstva. Aj tu však platí, že zdravie je na prvom mieste a preto pred tetovaním každý vypĺňa zdravotný dotazník.

Sú niektoré ochorenia ako napríklad rakovina, ochorenia štítnej žľazy, znížená zrážanlivosť krvi a podobne, ktoré si v Permanent - beauty vždy overia. Permanentný make - up nie je vhodné aplikovať ani počas menštruácie, či tehotenstva.

Po aplikácii make - upu sa treba niekoľko dní vyhýbať slnku aj soláriu, aby sa efekt make - upu neoslabil. Aj zohľadnenie zdravotných rizík a fundované poradenstvo  hovoria o skutočnej profesionalite. 

 

Ponúkame Individuálny odborný kurz permanentného make-upu.

 

S úctou Miriam Madová - permanent makeup /Expert
Permanentný make up Bratislava

 

 • Obchodné meno: Iplatforma s.r.o.
 • Sídlo: Klokoč 28, 962 25
 • IČO: 47387874
 • DIČ: 2023849080
 • Účet: 2943010051/1100
 • Klokoč 1, 962 25
 • info@kvalitnesluzby.sk
 • +421 918 698 248

 • Okr. súd Banská Bystrica,
  odd. Sro, vl. č. 24823/S